Doprava

Doprava

Způsoby a ceny doručení


 • Druh dopravy Cena  bez DPH
  Osobní odběr Zdarma

  Přepravní služba pro ČR

  Přepravní služba pro SR

  125,- Kč

  cena dle hmotnosti zboží

 • Osobní odběr

  Je možný na obchodním skladě firmy Mivokor s.r.o., Resslova 902, Polná 588 13 od 6:00 do 15:00. Osobní odběr je vždy zdarma. Podmínkou je volba úhrady v hotovosti při převzetí nebo převodem, kdy bude vystavena zálohová faktura a po připsání částky na náš účet Vám bude odeslán informační e-mail vyzývající k odběru zboží.

  Zboží pro Vás bude rezervováno a připraveno k odběru po dobu dalších 5-ti pracovních dní. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do dalšího prodeje.

 • Přepravní služba

  Přepravní službu pro nás zajišťuje Geis Parcel, s.r.o., který doručuje balíky od 8.00 do 18.00. Před doručením balíku Vás řidič kontaktuje na tel. číslo Vámi uvedené v objednávce a oznámí přibližný čas doručení. Možnost volby úhrady na dobírku – úhrada v hotovosti u řidiče při převzetí zboží, případně zálohovou fakturou. Zboží je expedováno po připsání částky na náš účet.

  Zjistíte-li poškození zboží při přepravě, odmítněte toto zboží převzít a sepište s řidičem reklamační zápis o škodě. Poškozené zboží bude vráceno dodavateli a Vám bude vyexpedována nová zásilka.
  Zjistíte-li škodu následně po rozbalení zboží, volejte expedici dodavatele: 567 571 033 nebo e-mailem reklamace@mivokor.cz a nahlaste reklamaci.
  Reklamaci je nutno uplatnit ve lhůtě 2 dnů od dodání zboží.
  Reklamace na zboží poškozené dopravou uplatněné později není možné akceptovat.

Způsoby platby


 • Platba při převzetí zboží / dobírka

  Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

  • hotově - při osobním vyzvednutí zboží na prodejně
  • hotově - dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.
 • Převodem předem

  Zvolíte-li platbu klasickým bankovním převodem, automaticky vám na e-mail pošleme zálohovou fakturu. Po připsání platby na náš účet na tentýž e-mail obdržíte daňový doklad.

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet)
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do pěti pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou
  • při osobním odběru zboží, je nutné předložit doklad totožnosti (občanský průkaz, pas)